Ne aramıştınız?

Work and Study Dubai

Dubai Work and Study, Birleşik Arap Emirlikleri'nde dil eğitimi alırken yasal çalışma hakkı sunan bir programdır. Bu program kapsamında 18 yaş ve üzeri öğrenciler, haftada 20 saate kadar yarı zamanlı olarak çalışabilirler. Kazançları ile temel yaşam masraflarını karşılayabilir ve dil eğitimi harçlıklarını kazanabilirler.

Dubai’de hem dil öğren hem çalış!

Work and study programının geçerli olduğu destinasyonlardan biri de Birleşik Arap Emirlikleri’nin 7 emirliğinden biri olan Dubai’dir. Yurt dışı dil okulları araştıranlar için son zamanlarda özellikle vize kolaylığı nedeniyle Dubai, çok tercih edilen destinasyonlar arasına girdi ve İngilizcesini geliştiren adaylara güzel fırsatlar sunuyor.

 

Neden Dubai Work and Study programını tercih etmeliyim?​

 

 • Dubai’de yaşayanların %85’i İngilizce konuşmaktadır.
 • Dubai, Dünya üzerinde en hızlı büyüyen ekonomiye sahip ilk 5 şehir arasında yer alır.

 • Dünyanın en fazla ziyaret edilen 4. şehridir. Ultra lüks konaklama tesislerine ev sahipliği yapar. Dünyanın ilk ve tek 7 yıldızlı oteli de Dubai’de bulunmaktadır. Bu otel, aynı zamanda Dubai’nin simgesi haline de gelmiş olan Burj Al Arab’tır.
 • Dünya üzerinde suç oranının en düşük olduğu yerlerden biridir.
 • Turizm alanında çok gelişmiş olduğu için iş fırsatları açısından çok zengindir.
 • Diğer ülkelere kıyasla vize süreci çok daha kolaydır. Bankada para gösterme ve sponsor gibi koşullar yoktur.
 • Ülkemize 4 saatlik uzaklıktadır.
 • Yıllık ortalama sıcaklıklar 20 – 25 derecedir.

work & study

01

Yaşam Kalitesi

02

Çalışma İzni

03

İş Fırsatları

 • Yaşam Kalitesi

  Dubai, birçok kişinin düşündüğünün aksine, giyim tarzı ve yaşam kolaylığı konularında özgür bir ortam sunar. Dünyanın farklı ülkelerinden insanlar burada rahatça yaşayabilir. Güvenliği ile ünlü olan Dubai, sürekli olarak dünyanın en güvenli ilk üç ülkesi arasında yer alır ve temizlik açısından da sokaklarda çöp görmek imkansızdır. Denizleri de çok temizdir. Şehir, festival, fuar ve konserlerle sürekli canlıdır ve dünyaca ünlü sanatçıların performanslarını görebilirsiniz. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında sıcaklık yüksektir, ancak her yerde klima bulunur. Yaz aylarında iş bulma oranı düşüktür, ancak Eylül ayından itibaren part-time iş imkanları artar.
   

 • Çalışma İzni

  Okulun paketlerine 2 haftalık yurt konaklaması dahildir ve okula ücretsiz servis vardır. Servisle yolculuk 30-45 dakika sürer. Yurt olanakları arasında yüzme havuzu, spor salonu, film izleme alanı, ders çalışma alanı ve bilgisayarlar bulunur. Kayıtlar 2 haftalık olup, uzatılabilir. Yurtlarda yemekhane yoktur, sadece kafeterya mevcuttur. Yakınlarda yemek yiyebilecek mekanlar ve okulun kafeteryası da vardır. İkinci alternatif olarak Jumeirah Lake Towers, Jumeirah Beach Residence ve Marina bölgelerinde paylaşımlı evlerde konaklanabilir. Bu konaklamalar okula 10-15 dakika yürüme mesafesindedir ve genellikle 2 veya 3 kişilik odalar tercih edilir.
   

 • İş Fırsatları

  Dubai Work and Study programı kapsamında öğrenciler, restoranlar, mağazalar, oteller ve turizm şirketlerinde part-time veya full-time çalışabilirler. Ayrıca mesleki alanlarına yönelik iş imkanları da vardır. Dubai, finans, turizm, inşaat, sağlık, teknoloji, medya ve eğitim gibi sektörlerde geniş iş imkanları sunar. Özellikle turizm ve inşaat sektörleri büyük istihdam kaynağıdır. Lüks oteller, restoranlar ve büyük inşaat projeleri birçok farklı iş imkanı sunmaktadır.

Programa Kimler Katılabilir?

Macera, yeni insanlar ve farklı kültürler mi arıyorsunuz? Work & Study Dubai tam size göre!

 

Kimler Katılabilir?

 • 18-30 yaş arası öğrenciler, yeni mezunlar ve genç profesyoneller
 • İngilizce öğrenmeye hevesli ve çalışmaya istekli kişiler
 • Farklı kültürlere saygılı, açık fikirli ve uyumlu kişiler

 

Neden Katılmalısınız?

 • İngilizce dil becerilerinizi geliştirin
 • Dubai'de çalışma imkanı yakalayın
 • Farklı kültürleri keşfedin ve yeni insanlarla tanışın
 • Kendinizi geliştirin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın

 

Daha fazla bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçin!

WORK & STUDY

Work & Study Ülke Seçenekleri

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.