Ne aramıştınız?

uzaktan eğitim

Öğrenci Danışmanlık Hizmetleri

Üniversitemiz, uzaktan online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Üniversitemizin online Eğitim danışmanları herhangi bir konuda size yol göstermek için sürekli çalışmaktadırlar.

 

Kayıt Danışmanı

 

Kayıt danışmanınız tüm kayıt kabul süreciniz boyunca programlar, katkı payları konusunda sizin yanınızda olacak ve derslerinize başlamadan önce ihtiyacınız olan her konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca kredi transferi konusunda gerekli bilgileri sağlayacaktır. Danışmanınız ile birlikte derecenizi kendi kurallarınıza göre tamamlamanızı sağlayacak bir eğitim planı oluşturacaksınız.


Akademik Danışman

Akademik danışmanınız üniversitemiz ile çalışmanız süresince sizinle iletişim halinde olacaktır. Size sadece derslerinizi seçmede yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda online sınıflarınızı aktif hale getirecek ve derslerinizi çizelgeleyecektir. Kayıt olduğunuz günden mezun olduğunuz güne dek her konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca sizin için bir finansal danışman olarak da yardımcı olacaktır. Buna göre finansal seçenekleriniz, burs olanakları, katkı payı ödeme seçenekleri gibi konularda bilmek istediğiniz her konuda çözümler önerecektir.


​Kariyer Danışmanı

Kariyer danışmanı, eğer kariyer hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sizin için çalışacaktır. Kariyer danışmanı, işe alınırlığınızı geliştirmek için size özgeçmiş hazırlama, profesyonel ağınızı oluşturma, mülakat tekniklerini kullanma, ücret pazarlığı gibi yetenekler kazandıracaktır. Ayrıca uygun açık pozisyonlar için size sürekli bilgi verecektir.
 

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.