Ne aramıştınız?

hakkımızda

Yelken Eğitim Danışmanlık

Yelken Eğitim, geleceğin danışmanlık felsefesini danışanlarına bugünden sunabilmek adına insana dokunan, rehberlik eden; sadece bir yurt dışı eğitim hizmet sağlayıcısı olmayı değil, danışanlarının akademik hayatlarına ve kariyerlerine dokunmayı ve onların doğru tercihler yapabilmelerini sağlamak için kurulmuş bir yurt dışı eğitim danışmanlık şirketidir.

 

Yelken Eğitim; modern, yenilikçi, değerlerini iyi bilen, kültürüne, diline, tarihine sahip çıkan, geçmişi okuyarak geleceğe yön veren, başta ülkemiz insanı olmak üzere insanlığa, ilime, sanata ve kültüre değer katmak adına yola çıkmış ve bu gayede çalışmayı prensip edinmiştir.

 

Çözüm ortaklarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılayarak farklı, yenilikçi, deneyimli ve profesyonel kadromuz ve küresel bağlantılarımız ile bireylerin farklı kültürleri tanımalarına ve bu sayede fikri hür, irfanı hür ve vicdanı hür bireyler olmalarına katkıda bulunmakta, kaliteli hizmet anlayışına süreklilik kazandırarak insana ve çevreye duyarlı, birey ve kurum odaklı çalışmalar yürütmekteyiz.

Misyon

Yelken Uluslararası Turizm Eğitim Danışmanlık olarak, uluslararası standartlarda yenilikçi çözümler sunarak kurumsal ve bireysel alanda değer katmayı hedefliyoruz. Amacımız, eğitimi daha erişilebilir, esnek ve ekonomik hale getirerek demokratikleştirmektir.

Vizyon

Yelken Eğitim olarak, herkesin potansiyelini keşfetmesini ve başarılı bir kariyer için gereken becerileri edinmesini sağlayarak ödüllendirici bir gelecek inşa etmeyi amaçlıyoruz.

Hakkımızda

Neden Yelken Eğitim?

Eğitimde İhtiyacınız Olan Uzmanlık ve Güven

Yelken Uluslararası Turizm Eğitim Danışmanlık olarak sizlere kurumsal ve bireysel alanlarda uluslararası standartlarda farklı ve yenilikçi çözümler sunmaktayız. Eğitim sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve çözüm ortaklarına vermiş olduğumuz güvenle yurt içi yurt dışı eğitim danışmanlıklarında Türkiye’nin alanında uzman, güçlü, dinamik ekibiyle farklı sektörlerde sizlere en iyi hizmeti sunmaktan kıvanç duyarız.

. Sınırsız Eğitim

Dilediğin yerde, dilediğin üniversitede eğitim imkanı.

Uluslararası Balkan Üniversitesi Yetkili ve Resmi Temsilcisi

Uluslararası Balkan Üniversitesi Yetkilendirilmiş Temsilcisi Yelken Eğitim olarak Türkiye ve dünyadan Makedonya'ya öğrenci hareketliliğinde;

tanıtım fuarları organizasyonları,

öğrencilerin kayıt işlemleri,

evrak hazırlama,

Makedonya'ya geldiklerinde karşılama,

ve konaklama


süreçlerinin tamamında profesyonel hizmet veriyoruz.

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.