Ne aramıştınız?

dil okulu

Malta'da Dil Okulları

Yurt dışında dil eğitimi almak, dil becerilerini geliştirmenin yanı sıra dünyayı keşfetmenin harika bir yoludur. Malta, güney Avrupa'da yer alan ve güneşli iklimi, güzel plajları ve tarihi dokusuyla tanınan bir ülkedir. İngilizce öğrenmek isteyenler için Malta, Türkiye’ye yakınlığı ve uygun fiyatlarıyla popüler bir tercih olmuştur. 


Ilıman iklimi sayesinde kışın da rahatlıkla dil eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca, kış aylarında dil okulları genellikle daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

Program Seçimi

Yurt dışında dil eğitimi almak, dil becerilerini en iyi şekilde geliştirmenin ve aynı zamanda dünyayı keşfetmenin mükemmel bir yoludur. Yelken Eğitim’in uzman yurtdışı dil eğitimi danışmanları, sizin için doğru ülkeyi ve bütçenize uygun dil programını seçmenizde büyük rol oynar. 
Akademik bir deneyim ve küresel bir kariyer için yurt dışında dil eğitimini tercih etmelisiniz. Yurt dışında dil eğitimi, özellikle öğrenciler için yurtdışında lisans ve lisansüstü eğitimin kapısını açmaktadır. Dilin doğal mekanında verilen eğitim ve sosyalleşme sayesinde dil becerileri unutulmadan daha hızlı ve etkili bir şekilde öğrenilmektedir.


Yurt dışındaki dil okullarının süresi program dahilinde değişiklik göstermektedir. Her ülkedeki dil okullarının minimum süresi 2 haftadır. Yurt dışında dil eğitim programı seçiminde ihtiyaçlar ve bütçe göz önünde bulundurulur. Bu nedenle kişiler kendi seçtikleri dil eğitim programına katılarak dil okulu süresini kendileri belirler.

 

Güney Avrupa’da yer alan, güneşi, denizi, plajları, tarihi dokusu, sıcakkanlı insanları ile tanınan Malta; İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği ülkeler arasındadır. Gerek Türkiye’ye olan yakınlığı gerek cazip fiyatlarıyla Malta; Türkiye’deki öğrencilerin de tercihlerinden biridir. Malta’da ikinci dil olarak İngilizce konuşulması öğrencilerin okul haricinde günlük hayatta da dili konuşmasına olanak sağlamaktadır.
Orta Akdeniz’deki takımadalardan oluşan bu ülke ile Türkiye arasında sadece 1 saatlik zaman farkı bulunmaktadır. Malta, güney ikliminin etkisi altında bir ülke olması dolayısıyla kışın bile ılıman bir havaya sahiptir. Bu sebeple kış aylarında dil eğitimi almak isteyenler için çetin soğuklara sahip olmayan bir ülke olarak iyi bir alternatifir. Ülkedeki dil okullarının, kış aylarında normalden daha uygun fiyatlarla hizmet sunduğu olduğu da unutulmamalıdır.
 

Malta'DA YAŞAM

 • 01. Konaklama

 • 02. Vize Süreci

 • 03. Karşılama

 • 04. Sosyal Yaşam

Uzmanımıza Danışın

 • Konaklama

  Yurtdışında her ülkede olduğu gibi Malta’da da konaklama; aile yanı, okul yurdu, öğrenci evi ve otel kiralaması şeklinde olmaktadır. Ülke kültürünü yakından tanımak, ev konforunda uzaklaşmamak ve daha uygun fiyatlara konaklama yapmak isteyenler aile yanı konaklamayı seçmektedir.

 • Vize Süreci

  Malta, eğitim amaçlı seyahatler için kolay vize alınabilen ülkeler arasında yer alır. AB üyeliği nedeniyle Malta, Schengen vize sistemine tabi tutulmaktadır. Yeşil pasaporta sahip öğrenciler 3 ay süren eğitimler için vize başvurusu yapmak zorunda değillerdir. Eğitim süresi 3 aydan fazla ise ulusal öğrenci vizesi başvurusunda bulunulmalıdır.

 • Karşılama

  Okul kayıt işlemleriniz yapılırken havaalanı karşılama talebiniz olduysa, gideceğiniz okul üzerinden havaalanı transferiniz gerçekleşmesini organize ediyoruz. Okuldan gelecek olan görevliler sizi havaalanından alarak konaklamanıza götürülmenizi sağlayacaktır.


   

 • Sosyal Yaşam

  Malta’da dil okuluna giden öğrenciler bir yandan kendilerini geliştirirken diğer yandan sıkılmadan keyifli vakit geçirebilirler. Uzun yıllar Arap, İngiliz ve Fransız sömürgesi olan Malta çok kültürlü bir ülkedir. Bu sebeple ülke; insanlarından mutfağına, kültüründen geleneklerine kadar oldukça renklidir. Ayrıca ada ülkesi olması sebebiyle de hareketli ve eğlenceli bir sosyal hayata sahiptir. Karnavalları, konserleri, plaj etkinlikleriyle Malta’da yaz ayları oldukça keyifli geçmektedir.


   

Uzmanımıza Danışın

yelken eğitim

Popüler Dil Okulları

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.