Ne aramıştınız?

Work and Study Avustralya

 

Avustralya, uluslararası öğrencilere iş ve eğitim fırsatları sunan popüler bir destinasyondur. Work and Study programları, öğrencilere eğitimleri süresince çalışma izni verir ve bu da onlara hem maddi destek sağlar hem de Avustralya'nın kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunar.

 

Avustralya'da Work and Study programı, öğrencilere geniş bir iş yelpazesi sunar. Bu iş fırsatları tercih edilen şehre, eğitim süresine, dönemine, öğrencinin yeteneklerine ve dil seviyesine göre değişir. Öğrenciler, özellikle turizm, perakende ve hizmet sektörlerinde çalışabilirler. İşverenler, öğrencilere esnek çalışma saatleri sunarlar, böylece öğrenciler, eğitimlerini ve çalışmalarını dengede yürütebilirler.

 

 

Avustralya’da dil eğitimi alıp aynı zamanda çalışarak cep harçlığınızı kazanmanız mümkün! Diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, Avustralya'da dil eğitimi maliyeti oldukça uygun ve Türk öğrencilere verilen yasal çalışma izni sayesinde kira, cep harçlığı gibi temel masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik, Avustralya dolarının yüksek değeri, elde edeceğiniz gelirin daha değerli olmasını sağlar ve harcamalarınızı daha ekonomik hale getirir. Tüm bu avantajlar göz önüne alındığında, Avustralya öğrenciler için maliyet açısından oldukça avantajlı bir seçenektir.

 

 

 

 

Avustralya hükümeti, yabancı öğrencilerin dil öğrenirken bir ücret karşılığında çalışmasına izin vermektedir. Avustralya'da okurken çalışmak hem eğitiminizi hem de yaşam deneyimlerinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir.

 

Öğrenciler akademik dönemlerde 2 haftada 40 saat, akademik dönemler dışında tatil günlerinde süresiz olarak çalışma hakkına sahiptir.

work & study

01

Yaşam Kalitesi

02

Çalışma İzni

03

İş Fırsatları

 • Yaşam Kalitesi

  Düşük maliyet, ılıman iklim ve muhteşem doğayla dil eğitimi! Sydney, Melbourne ve Brisbane'de dil okulları. Opera Binası, Kakadu Parkı ve Broome'u keşfedin. Daha fazla bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçin.

 • Çalışma İzni

  Avustralya'da Dil Eğitimi Alırken Çalışma Avustralya’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler 24 hafta ve üzeri dil eğitimine kayıt oldukları takdirde haftada 20 saat çalışma iznine sahip oluyor.

 • İş Fırsatları

  Work and Study Avustralya programı, öğrencilere geniş iş fırsatları sunar. İşler tercih edilen şehre, eğitim süresine ve öğrencinin yeteneklerine göre değişir. Öğrenciler genellikle kafe, restoran, otel veya market gibi işlerde barista, kasiyer veya resepsiyonist olarak çalışabilirl

Programa Kimler Katılabilir?

Macera, yeni insanlar ve farklı kültürler mi arıyorsunuz? Work & Study Avustralya tam size göre!

 

Kimler Katılabilir?

 • 18-30 yaş arası öğrenciler, yeni mezunlar ve genç profesyoneller
 • İngilizce öğrenmeye hevesli ve çalışmaya istekli kişiler
 • Farklı kültürlere saygılı, açık fikirli ve uyumlu kişiler

 

Neden Katılmalısınız?

 • İngilizce dil becerilerinizi geliştirin
 • Avustralya'da çalışma imkanı yakalayın
 • Farklı kültürleri keşfedin ve yeni insanlarla tanışın
 • Kendinizi geliştirin ve unutulmaz bir deneyim yaşayın

 

Daha fazla bilgi ve başvuru için bizimle iletişime geçin!

WORK & STUDY

Work & Study Ülke Seçenekleri

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.