Ne aramıştınız?

dil okulu

İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda'da, dil okulları İngilizce öğrenmek için ideal ülkeler arasında yer almaktadır. Çalışma izni sağlamasınması, konaklama konusunda, aile yanı, yurt veya apartman dairesi gibi seçenekleri öğrencilere avantaj sağlamaktadır. İrlandalı ailelerin sıcakkanlılığı, toplu ulaşımın kolaylığı ve kültürel yakınlık, dil öğrenimini destekler. Doğal güzellikleriyle İrlanda popüler bir seçenek.

Program Seçimi

İngiltere’ye kıyasla daha ekonomik olmasıyla ve Türk öğrenci sayısının az olmasıyla popülerleşen İrlanda’da Dil Okulları, İngilizceyi öğrenmek için doğru adrestir. 25 Hafta ve üzeri eğitim aldığınızda çalışma izni sağlayan bir ülke olması sebebiyle de İrlanda en çok tercih edilen ülkeler içerisindedir. Ayrıca İrlanda başkenti Dublin’de eğitim alan öğrencilerin memnuniyet oranları oldukça yüksektir.

İrlanda’nın başkenti Dublin dışındaki şehirlerde de dil okulları bulunmaktadır. Sürekli yağış alması sebebiyle yemyeşil bir ülke olan İrlanda’nın görülmeye değer bir doğası vardır. İrlanda kültür açısından da kendine has, başka hiçbir ülkeye benzemeyen bir yapıya sahiptir ve Türklere karşı da sıcakkanlı oldukları rahatlıkla söylenebilir.


 

İrlanda'DA YAŞAM

 • 01. Konaklama

 • 02. Vize Süreci

 • 03. Karşılama

 • 04. Sosyal Yaşam

Uzmanımıza Danışın

 • Konaklama

  Aile Yanı Konaklama
  İrlanda'da aile yanı konaklamada, kurallara göre seçilip denetlenen sıcakkanlı aileler öğrencileri kabul eder. Kahvaltı ve akşam yemeklerinde dil pratiği yapılabilir. Ekonomik ve kültürü yakından tanıma fırsatı sunar. Öğrenciler, kriterlerine uygun ailelerle eşleştirilir.

   

  Öğrenci Yurtları
  Okullara yakın ve konforlu olan öğrenci yurtlarında, ortak mutfaklarda öğrenciler kendi yemeklerini yapabilir. Uluslararası öğrencilerle birlikte kalmak dil pratiği ve sosyalleşme imkanı sağlar. İrlanda dil okulları lüks yurtlar da dahil çeşitli seçenekler sunar.

   

  Kiralık Daireler ve Oteller
  Okullar, yaz dönemlerinde otel ve hostellerle anlaşarak konaklama sağlar. Bu seçenekler, aile yanları ve yurtlardan daha pahalı ama konforludur.

 • Vize Süreci

  İrlanda vizeleri VFS firması üzerinden yapılmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Antalya ‘da ki başvuru merkezlerinden başvurabilirsiniz.Yelken yurt dışı Eğitim olarak, öğrencilerimizin vize süreçleriyle yakından ilgilenmekteyiz. Okulunuza kayıt olduktan sonra sizin adınıza randevu talebini oluşturup gerekli evrakları sizinle paylaşmaktayız.
   

 • Karşılama

  Okul kayıt işlemleriniz yapılırken havaalanı karşılama talebiniz olduysa, gideceğiniz okul üzerinden havaalanı transferiniz gerçekleşmesini organize ediyoruz. Okuldan gelecek olan görevliler sizi havaalanından alarak konaklamanıza götürülmenizi sağlayacaktır.

 • Sosyal Yaşam

  Başkent Dublin, turistik bir yer olduğu için maliyet olarak diğer şehirlere göre pahalı olsa da alternatif olarak Cork, Limerick gibi şehirlerde oldukça uygun maliyetteki okulları tercih edebilirsiniz. İrlanda’da eğitim almayı istiyorsanız size uygun bir tercih mutlaka bulunacaktır. Turistik yapısından ötürü İrlanda’da yaşam hareketli ve canlıdır. Bunun avantajlarını okumayı seçtiğiniz her şehirde görebilirsiniz.

Uzmanımıza Danışın

yelken eğitim

Popüler Dil Okulları

Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!
Tüm sorularınızın için danışmanlarımızla iletişime geçin!

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.