Ne aramıştınız?

"Work & Study" için arama sonuçları

Work and Study Avustralya

  Avustralya, uluslararası öğrencilere iş ve eğitim fırsatları sunan popüler bir destinasyondur. Work and Study programları, öğrencilere eğitimleri süresince çalışma izni verir ve bu da onlara hem maddi destek sağlar hem de Avustralya'nın kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunar.   Avustralya'da Work and Study programı, öğrencilere geniş bir iş yelpaze...

Work and Study Dubai

Dubai Work and Study, Birleşik Arap Emirlikleri'nde dil eğitimi alırken yasal çalışma hakkı sunan bir programdır. Bu program kapsamında 18 yaş ve üzeri öğrenciler, haftada 20 saate kadar yarı zamanlı olarak çalışabilirler. Kazançları ile temel yaşam masraflarını karşılayabilir ve dil eğitimi harçlıklarını kazanabilirler.

Work and Study İrlanda

Work and Study programının geçerli olduğu destinasyonlardan biri de büyüleyici doğası ve sıcak insanlarıyla bilinen İrlanda’dır. Bu program sayesinde, öğrenciler hem İngilizce öğrenirken hem de çalışma fırsatı bularak pratik yapma şansına sahip olurlar. Yurt dışı dil okulları araştıranlar için İrlanda, kaliteli eğitim kurumları, güvenli yaşam koşulları ve do...

Work and Study Malta

Work and Study Malta programı, öğrencilere Malta'da dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışma imkanı sunan bir fırsat sunmaktadır. Program, dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere pratik yapma ve deneyim kazanma imkanı sağlar. Aynı zamanda, eğitim ve yaşam giderlerini karşılamak için çalışarak ek gelir elde etme imkanı sunar.

SİZİ ARAYALIM

Aydınlatma Metni

Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo. Nunc enim nisl, sodales id bibendum eget, malesuada a odio. Morbi lobortis eleifend justo.